Arkadaşınıza önerin.

iGO Primo App Turkey Edition 17/4/2014-15:13
iGO Primo App Turkey Edition

Resmi adıyla iGO primo app Turkey Edition, içerdiği Başarsoft haritasıyla, belki de en çok rağbet gören ve kullanıcılarını en az hayal kırıklığına uğratan navigasyon uygulamasıdır. Sunduğu haritayı ve sesli yönlendirme özelliğini aylık veya yıllık ücret ödemeden tek bir ödeme ile ömür boyu lisanslı kullanabilirsiniz. Her ülkeye özel versiyonları olmasının yanında birçok ülkeyi kapsayan bölgelere özel versiyonları da uygulama marketlerinde mevcut.

Haberin devamı için tıklayınız...
ABECE Haber'e yorum yap 0 yorum- Yorum Oku


Sygic Navigasyon Türkiye 22/3/2014-13:15
Sygic, en popüler navigasyon uygulamaları arasına ismini yazdırmayı başarmıştır. Üstelik aylık veya yıllık ücret ödemeden tek bir ödeme ile ömür boyu lisanslı kullanabiilrsiniz. Hem de tüm özellikleri açık bir şekilde ücret vermeden 7 gün denemeniz de mümkün. Deneme sürümü için Sygic All Regions uygulamasını yükleyip ayarlardan Türkiye haritasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında da her ülkeye özel versiyonları mevcut. Lisanslı tam sürüm uygulama için Sygic Türkiye'yi kurmanız gerekmektedir. Sygic Türkiye Çevrimdışı Navigasyon
Haberin devamı için tıklayınız...
ABECE Haber'e yorum yap 0 yorum- Yorum Oku


Polaris Office 14/3/2014-15:08
Polaris Office

Güçlü dosya düzenleme ve mükemmele yakın Microsoft Office uyumluluğu ile, Polaris Office 5, akıllı telefonlarınız için en iyi mobil ofis desteği sunuyor. Uygulama marketlerinde birçok ofis dosya görüntüleme ve düzenleme uygulaması bulabilirsiniz. Ama tabiki de önemli bir nokta, size sunduğu özellikler ve daha da önemlisi ise ofis dökümanlarıyla uyumluluğudur. Bu incelemede normal alışılagelmiş incelemelerin aksine biraz zor dosyalarla çalışılabilme hedeflenmiştir.

Haberin devamı için tıklayınız...
ABECE Haber'e yorum yap 1 yorum- Yorum Oku


ABECE Sözlük 25/9/2012-09:26

ABECE Sözlük

Güncel Android, iPhone (iOS), Samsung Bada, Windows Mobile ve Windows işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz ABECE Sözlük, çevrimdışı Türkçe Wikipedia ve Türkçe-İngilizce-Türkçe dev sözlüklerden oluşmaktadır. İnternetsiz kullanabileceğiniz en geniş kapsamlı veritabanına sahiptir. Hem cep telefonlarınızda hem de bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. ABECE Sözlük, sözlük uygulamalarındaki bir eksikliği gidermeye yönelik çıkarılmış bir projedir. Özellikle telefonlar için birçok sözlük uygulaması olmasına rağmen maalesef Türkçe sözlük ya çok azdır ya da olan sözlüklerin de kelime kapasiteleri yetersizdir. ABECE Sözlük, çevrimdışı Türkçe Vikipedi konusunda ise bildiğimiz kadarıyla bir ilktir. İşte bu yüzden hem telefonlarınızda hem de bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ABECE Sözlük geliştirilmiş ve geliştirilmeye de devam edilecektir.


ABECE Sözlük 2

Haberin devamı için tıklayınız...
ABECE Haber'e yorum yap 16 yorum- Yorum Oku


Manset


Sınırsız Hosting


SporGündem
Tüm Haberler için tıklayınız


Copyright © ABECE Web Hizmetleri: http://www.abecem.net